Лізинг

Лізинг - це фінансова послуга, що дозволяє використовувати складське устаткування GOODSENSE без одноразової оплати її повної вартості, що найбільш актуально в посткризовий період, коли залучення довгострокових інвестицій є непростим завданням.

Спільно з найбільшими лізинговими компаніями такими, як Приват Банк, реалізує програму надання в лізинг навантажувачів, ричтраков, штабелерів, фронтальних навантажувачів та іншої техніки GOODSENSE з мінімальним початковим внеском, подорожчанням і викупних платежем.

Абсолютна прозорість лізингових угод, зручна схема виплат, віднесення лізингових платежів на витрати виробництва, зменшення податкових платежів і кваліфіковане технічне обслуговування дозволять підвищити ефективність роботи вашого підприємства.


Запрошуємо до співробітництва!

Для наших кращих клієнтів ми розробили спеціальну програму "Рассрочка" з оптимальними умовами оплати техніки GOODSENSE після її отримання та внесення авансового платежу. Без подорожчання, без додаткової застави, просто внесіть аванс в розмірі 25% від вартості навантажувача і отримаєте можливість зробити остаточний розрахунок протягом наступних 3-х місяців.

З нашою програмою вам не доведеться чекати схвалення кредиту в банку або погоджувати графік платежів з лізинговою компанією. Розстрочка "це можливість використовувати надійну техніку GOODSENSE і отримувати прибуток, зберігаючи оборотні кошти.

Детальну інформацію про умови приєднання до програми можна отримати у спеціалістів відділу продажів.

Наша програма "Трейд-ИН" дозволить заощадити вам значні кошти за рахунок використання нового складського обладнання GOODSENSE замість техніки, що вимагає постійних фінансових вкладень для підтримки її прийнятного технічного стану.

Ми безкоштовно проведемо діагностику і запропонуємо справедливу ціну за колишнє в експлуатації складське устаткування, а також візьмемо на себе всі витрати, пов'язані з його транспортуванням і заміною на нові автонавантажувачі, електронавантажувачі, штабелери та річтраки GOODSENSE.

Позбувшись від старої техніки, ви отримаєте сучасне і високопродуктивне обладнання з офіційною заводською гарантією. А фінансова економія без головного болю за виробничий процес допоможе вам зробити свій бізнес більш ефективним.

Back to top