Лізинг

lizing_graph

Лізинг - це фінансова послуга, що дозволяє використовувати складське устаткування GOODSENSE без одноразової оплати її повної вартості, що найбільш актуально в посткризовий період, коли залучення довгострокових інвестицій є непростим завданням.

Спільно з найбільшими лізинговими компаніями такими, як Приват Банк, реалізує програму надання в лізинг навантажувачів, ричтраков, штабелерів, фронтальних навантажувачів та іншої техніки GOODSENSE з мінімальним початковим внеском, подорожчанням і викупних платежем.

Абсолютна прозорість лізингових угод, зручна схема виплат, віднесення лізингових платежів на витрати виробництва, зменшення податкових платежів і кваліфіковане технічне обслуговування дозволять підвищити ефективність роботи вашого підприємства.


Запрошуємо до співробітництва!

Goodsense_pic5

Для наших кращих клієнтів ми розробили спеціальну програму "Рассрочка" з оптимальними умовами оплати техніки GOODSENSE після її отримання та внесення авансового платежу. Без подорожчання, без додаткової застави, просто внесіть аванс в розмірі 25% від вартості навантажувача і отримаєте можливість зробити остаточний розрахунок протягом наступних 3-х місяців.

З нашою програмою вам не доведеться чекати схвалення кредиту в банку або погоджувати графік платежів з лізинговою компанією. Розстрочка "це можливість використовувати надійну техніку GOODSENSE і отримувати прибуток, зберігаючи оборотні кошти.

Детальну інформацію про умови приєднання до програми можна отримати у спеціалістів відділу продажів.


money_bank

Наша програма "Трейд-ІН" дозволить заощадити вам значні кошти за рахунок використання нового складського обладнання GOODSENSE замість техніки, що вимагає постійних фінансових вкладень для підтримки її прийнятного технічного стану.

Ми безкоштовно проведемо діагностику і запропонуємо справедливу ціну за колишнє в експлуатації складське устаткування, а також візьмемо на себе всі витрати, пов'язані з його транспортуванням і заміною на нові автонавантажувачі, електронавантажувачі, штабелери та річтраки GOODSENSE.

Позбувшись від старої техніки, ви отримаєте сучасне і високопродуктивне обладнання з офіційною заводською гарантією. А фінансова економія без головного болю за виробничий процес допоможе вам зробити свій бізнес більш ефективним.


logo-pb
    Компанія Логістик Груп разом із ПриватБанком пропонує Вам найвигідніші умови на притбання техніки:
  • Термін лізингу - до 5 років.
  • \
  • Адаптований графік погашення з урахування сезонності бізнесу.
  • Техніка в лізинг оформлюється швидко і безпосередньо в банку без участі лізингової компанії.
  • Своєчасне виконання зобов'язань постачальником техніки гарантує ПриватБанк.
  • Для залучення фінансування не потрібно додаткової застави.

Ставка:

Аванс 12 міс 24 міс 36 міс
20% 0.01% 6.5% 9%
30% 0.01% 5% 8%
40% 0.01% 3.5% 7%
50% 0.01% 1% 5.5%

Детальніше про умови лізингу Ви можете дізнатися тут

Back to top