Навчання водіїв

Професійне навчання водіїв навантажувачів від групи компаній «Логистик Форклифт»

У підрозділах компанії «Логистик Форклифт» з'явився новий напрям – Центр навчання водіїв для навантажувачів різних моделей. Підприємство має державну ліцензію встановленого зразку, що підтверджує можливість видавати своїм студентам сертифікати на управління вантажною технікою. Уточнюйте умови запису на курси за телефонами, представленими на сайті.

В обладнаних класах, де є все необхідне, проводяться лекційні та практичні заняття, під час яких курсантам дається максимальна кількість знань. Вони дозволять освоїти технічний пристрій і особливості управління вилковими навантажувачами, а також штабелерів та річтраків.

На практичних заняттях представлена вантажна техніка, управління якою має свої вимоги і особливості. У класах є спеціальні технічні та наочні посібники, а також стенди. Крім теорії управління та практичних занять пропонується вивчення технічного пристрою навантажувача, щоб наші випускники могли самі провести мінімальний ремонт.

 

Досвідчені викладачі регулярно підвищують кваліфікацію. Це дозволяє проводити навчання, як в класах, так і дистанційно через відеоконференції. Професія водія навантажувача стає однією з найбільш затребуваних на ринку праці, а наші фахівці допоможуть освоїти управління даними видами техніки. Після закінчення курсів студентам видадуть свідоцтво встановленого державного зразка, що дозволяє набагато швидше знайти нову роботу або підвищити свій рівень в таких містах як: Дніпро, Київ, Харків, Кривий Ріг.


Навчання в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».


ТОВ "Центр сертифікаційних випробувань навантажувальної техніки" проводить набір бажаючих на безкоштовне навчання за фахом «Водій автонавантажувача» в Дніпрі, Кривому Розі, Харкові в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» - «Майстер: майбутнє, створене власними руками».

Проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» - «Майстер» реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччини.

Хто може стати учасником проекту?
Безробітні люди старше 18 років, які проживають в Дніпрі, Кривому Розі чи Харкові.


Відбір учасників відбуватиметься відповідно до наступної пріоритетності:

  1. Жінки
  2. ВПО
  3. Участники АТО
  4. Батько багатодітної сім'ї.
  5. Батько - одинак.
  6. Чоловіки старше 50 років.
  7. Інші.

Як можна взяти участь у проекті?
Набір в групи проводиться з 02 по 12 липня. Для участі необхідно подати заявку за тел. 050-458-75-30, 067-566-14-80 або залишити на сайті.
Тільки заявки, подані до 12 липня, будуть розглянуті. Рішення про зарахування на курси затверджуватиметься комісією, до складу якої входять представники GIZ.
Всі люди, які подали заявки на участь у проекті, після рішення комісії будуть проінформовані була чи ні їх кандидатура затверджена.

Back to top