Про компанію

Видео о компании

Про компанію "Logistic Forklift"

У другій половині 90-х років виникла гостра потреба якісного ремонту і постачання запчастинами навантажувачів з Болгарії, марки «Balkancar», раніше монопольно представленими в країнах колишнього РЕВ в рамках соціалістичної кооперації.

Піонером для вирішення цієї потреби ринку стало засноване в 1997 році, ТОВ «СТО Балканкар», яке було офіційним дилером семи найбільших постачальників комплектуючих для болгарських навантажувачів і запасних частин до них, що раніше входили до холдингу АТ Балканкар. Починаючи з 2002, на ринок вантажної техніки України стали поставлятися більш якісні навантажувачі японських, американських і європейських брендів. Як відображення зростання клієнтських запитів в цьому, більш дорогому сегменті ринку, стало заснування в 2003 році компанії «Логістик груп», що стала регіональним дилером навантажувачів Коматсу і офіційним дилером шин для навантажувачів МЕГА-Т, а також першою почала поставку в Україну вживаних навантажувачів з Японії, Європи і США, запропонувавши споживачеві їх сертифікацію і передпродажну підготовку з гарантією.


xilin_forklift_logo

З 2004 року ТОВ «Логістик груп» почало імпортувати навантажувачі з Китаю, і в даний час є постачальником китайських гідравлічних візків Xilin і Niuli, ексклюзивним дилером навантажувачів нової якості Goodsense, глобальної корейської корпорації Nexen, що виробляє суцільнолиті шини для навантажувачів, а також пневматичних шин американської корпорації Carlstar.

Лідерство на ринку України в продажах і сервісі вантажної техніки, місія і бачення синергії, зумовило реєстрацію торгової марки «Logistic Forklift», в 2007 році, як інтеграційне брендування  ТОВ «СТО Балканкар» та ТОВ «Логістик груп».


Goodsense_pic5

Кількість брендів, які почали заповнювати український ринок складської техніки вражає, тільки за перше півріччя 2019 року група компаній Logistic Forklift уклала договірні зобов'язання зі всесвітньо відомої компаній JAC- однієї з лідируючих компаній в Китаї, що випускає надійну і якісну самохідну техніку. А з серпня 2019 року група компаній Logistic Forklift стала дилером відомого бренду Clark. Який був заснований в 1917 році. «Створені на століття» - свідчить слоган компанії.

Платформою для оператора Pegasolift і електричні штабелери, які виробляються на відомому італійському заводі, стали вельми гідною альтернативою аналогічним брендам, присутнім вже на українському ринку.


Goodsense_pic5

Не можна не згадати і про співпрацю з одним з іменитих виробників навісного обладнання - з компанією CAM (Італія), продукція якої стає в Україні все популярнішою.

Безумовно, портфель брендів постійно розширюється. Ми також поставляємо запасні частини, зарядні станції, шини, системи безпеки та ін. від інших компаній, що знаходяться в Німеччині, Бельгії, Болгарії, Південній Кореї, Китаї.
В результаті плідної співпраці зі світовими виробниками, і зусиль, спрямованих на популяризацію нової техніки і обладнання, наше підприємство змогло значно розширити і зміцнити свої позиції на ринку за основними напрямками своєї діяльності і зайняти вагому частку ринку.


Goodsense_pic5

Мережа філій, висококваліфікований персонал, сервісні бригади, надійне обладнання та інструмент - все це дозволяє здійснювати технічне гарантійне і післягарантійне обслуговування, в короткі терміни і з найкращою якістю.

Все це наш комплексний підхід до задоволення потреб користувача вантажної техніки, при найширшому асортименті і наявності на складі в Україні - наша головна конкурентна перевага.

Back to top