Ремонт і сервіс

DSCN3533

Cервісний центр групи компаній «Logistic Forklift» виконує ремонт і технічне обслуговування навантажувачів. Виробничі потужності дозволяють обслуговувати не менше тридцяти агрегатів одночасно, тому що в боксах є п'ятнадцять оглядових ям. Нашими майстрами проводиться ремонт і плановий огляд стану вилочних, фронтальних і ковшових навантажувачів від різних вітчизняних та зарубіжних виробників. Фахівці працюють з виїздом в різні регіони країни. При необхідності можна запросити майстра з виїздом на підприємство, для проведення робіт на місці. Також, нашими фахівцями виконується фарбування, нанесення логотипів підприємств та відновлення зовнішнього вигляду навантажувачів різних марок і модифікацій.

На підприємстві є необхідні для виконання ремонтних робіт інструменти, підйомники і зварювальне обладнання. Професійні механіки зможуть виправити практично будь-яку несправність в мінімальні терміни. Проводиться ремонт двигуна, гальмівної системи і електрики, а також шиномонтаж та інше. На всі види ремонту надається гарантія, а якість приємно порадує найвимогливіших клієнтів.

Переваги сервісного центру групи компаній «Logistic Forklift»

На нашому підприємстві є гідравлічні підйомники для здійснення ремонтних робіт над гальмівною системою, балансування коліс і лагодження рам. У нас використовується спеціальне обладнання, яке дозволяє виконувати різні види ремонту навантажувачів. Також проводиться ремонт і обслуговування навантажувачів різного типу. Ми працюємо в будь-якій точці України!

На нашому підприємстві працюють кваліфіковані фахівці, які регулярно підвищують свій рівень і проходять підготовку. Є двадцять виїзних бригад, які виконують обслуговування навантажувачів з виїздом до замовників. Ми обслуговуємо навантажувачі різного типу таких виробників:


  • Komatsu, Nissan, Still;
  • Toyota, Mitsubishi, Juhandrich;
  • TCM, Goodsense;
  • Clark, Hyster;
  • Yale, Sumitimo;

Ці, а також інші навантажувачі різної модифікації будуть відновлені нашими слюсарями і механіками. У ремонтних майстернях групи компаній «Logistic Forklift» в мінімальні терміни за самими адекватними цінами проведуть діагностику і лагодження різної складності.

DSC_0046

Наші фахівці виконають ремонт різних навантажувачів. Проводяться ремонтні роботи різного рівня складності незалежно від технічного стану і марки навантажувача.

Ремонт навантажувачів, що виробляються на базі підприємства ТОВ "СТО Балканкар"

 

Ремонт і технічне обслуговування різних видів навантажувачів з виїздом бригади майстрів

Нашими майстрами виконується ремонт навантажувачів, які використовуються на складських приміщеннях, будівельних майданчиках і в інших галузях господарства. Проводиться технічне обслуговування, ремонт гальмівної системи, заміна масла і слюсарні роботи на навантажувачах світових і китайських виробників. Компанія і її фахівці співпрацюють зі світовими лідерами з 1997 року, що дозволяє проводити ремонтні роботи різної складності. Це дозволяє надавати гарантію і виконувати ремонтні роботи по ТУ, в якому є опис всіх необхідних вимог і особливостей. Після виконання ремонту на агрегати надається гарантія, підтверджена технічною документацією.

3-(3)

Технічне обслуговування та ремонт навантажувачів – все це буде виконано на виробничих потужностях ремонтного підприємства групи компаній «Logistic Forklift». Тепер немає необхідності самостійно займатися ремонтом і залишатися з проблемою один на один. Просто запросіть виїзну бригаду майстрів, яка виконає технічне обслуговування і ремонтні роботи на навантажувачах різних моделей. Майстри полагодять вилкові навантажувачі з гарантією.

Крім ремонту навантажувачів різних марок і років випуску, групою компаній «Logistic Forklift» пропонується продаж запасних частин для планової заміни. При необхідності можна замовити необхідні деталі, які професійні майстри встановлять, щоб повернути навантажувачу робочі функції. Уточнити скільки коштує ремонт навантажувачів різних моделей можна після консультації і візуального огляду фахівцем. Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з нашими ремонтними майстернями, що дозволяє заощадити не тільки кошти, а й час, який цінуватися набагато більше.

DSC_0085

Ремонт і технічне обслуговування навантажувачів китайського виробництва

Багато приватних майстрів та сучасних СТО воліють утриматися від ремонту і технічного обслуговування китайських навантажувачів. Основна проблема цих агрегатів у відсутності відповідної технічної документації, що призводить до проблеми підбору деталей. Професійні техніки групи компаній «Logistic Forklift» мають великий досвід роботи з навантажувачами різних модифікацій китайського виробництва, що дозволяє провести ремонт в мінімальні терміни високої якості.

У нашому сервісному центрі постійно в наявності запасні частини, також можна замовити необхідні для ремонту китайських навантажувачів запчастини. Всі ремонтні роботи виконуються з гарантією, що дозволить навантажувачам, промають великий досвід роботи з навантажувачами різних модифікацій китайського виробництва, що дозволяє провести ремонт в мінімальні терміни високої якості.служити довгий час і використовуватися в різних галузях народного господарства.

DSC_0068

Фарбування і нанесення логотипів на навантажувачі професійними малярами групи компанії «Logistic Forklift»

Крім того на ремонтних потужностях підприємства від компанії «Logistic Forklift» пропонуються послуги професійних малярів, якими буде проведене фарбування і нанесення логотипів на навантажувачі. Відновити первісний вигляд, нанести логотипи фірми або підприємства пропонується в мінімальні терміни.

Back to top