Статті

Навантажувачі Clark

 • 03.08.2019
 • Стаття

Компанія Clark є всесвітньо відомим виробником складської техніки. Слоган компанії «Побудовано на століття» говорить сам за себе. У лютому 2007 року фірма відкрила своє європейське представництво в Мюлхаймі, Німеччина. У новому представництві розташовується основний склад запасних частин, обладнання, а також, офісні приміщення. Виробництво Clark має сертифікат за стандартами ISO 9001 та 14001. Фірма випускає кращі навантажувачі та візки в світі, з використанням новітнього обладнання та інновацій. У компанії працюють справжні професіонали, інженери високої кваліфікації. Для того, щоб забезпечити високу якість продукції, що виробляється, компанією була розроблена і впроваджена система внутрішнього контролю якості на всіх щаблях виробництва.(...)

Як поліпшити безпеку навантажувача в холодну погоду

 • 03.08.2019
 • Стаття

Вилочні навантажувачі є невід'ємною технікою для багатьох галузей промисловості, і вони роблять щоденні підйом і навантаження важких вантажів швидшими, простішими і менш трудомісткими. Але ці корисні машини можуть також представляти ряд небезпек, як для тих, хто сидить за кермом, так і для інших працівників на фабриці або складі. А коли настає зима, і лід, сніг, сильній вітер і дощ стають проблемою, ці ризики стають ще більш серйозними. У цьому пості ми обговоримо основні заходи, які Ви повинні зробити для забезпечення безпеки Ваших операторів навантажувачів та іншого персоналу в майбутню зиму. Зима означає темний ранок і ранній захід, тому, ймовірно, Ваш персонал буде проводити принайні пару годин в кожну зміну, працюючи в умовах поганої освітленості. Це може не бути проблемою, якщо більша частина Вашої роботи виконується на фабриці або складі, але це може становити серйозну небезпеку при використанні навантажувачів на відкритому повітрі. (...)

Допомога у вирішенні проблем з обслуговуванням тягових акумуляторних батарей

 • 03.08.2019
 • Стаття

Група компаній Logistic Forklift і BHS Global допоможуть вирішити всі проблеми з обслуговуванням тягових акумуляторних батарей Відмінна новина для власників електронавантажувачів, річ-траків і штабелерів! Шановні покупці, з 01.04.2015 група компаній Logistic Forklift є ексклюзивним дилером американської компанії BHS Global - світового лідера в сфері обслуговування, зберігання і переміщення акумуляторних батарей. Продукція компанії BHS Global допомагає якісно обслуговувати батареї і продовжує термін їх експлуатації на 50%. Тепер надійне і доступне за ціною обладнання та аксесуари для зарядки і обслуговування батарей від світового лідера стане доступним і в Україні, що дозволить скоротити до 35% парк ваших електричних машин. Група компаній Logistic Forklift пропонує своїм клієнтам прямі поставки зі Сполучених Штатів Америки найширшого вибору продукції для обслуговування, зберігання і експлуатації батарей від світового лідера - компанії BHS Global. На всю продукцію компанії BHS Global надається гарантія від виробника. (...)

V.MARIOTTI Srl - виробник компактних триколісних електричних навантажувачів

 • 03.08.2019
 • Стаття

Компанія заснована в 1920 році має велику історію і міцні традиції в промисловому секторі і експортує навантажувачі по всьому світу. Як лідер у своїй категорії, V.MARIOTTI Srl є єдиною компанією в світі, яка пропонує більше 20 моделей компактних триколісних електричних навантажувачів. Вантажопідйомність від 400 кг до 1300 кг і унікальні характеристики дозволяють задовольнити конкретні потреби, запитувані на споживчому ринку. Завдяки компактним розмірам, навантажувачі V.MARIOTTI можуть виконувати роботи, на які інші навантажувачі не здатні. За рахунок спеціальних модифікацій маневреність на електронавантажувачах може бути ще більше підвищена: установкою додаткового навісного обладнання - захоплення, штирі, спеціальні вила, спеціальними щоглами зниженою висоти h3 або h1, модифікацією захисного даху для зниження висоти. Mycros AC 4-6C навантажувачі мають безліч унікальних можливостей і здатні працювати в важкодоступних місцях, де ніякий інший навантажувач не зможе працювати. Довжина навантажувача 1095 (L2), вантажопідйомність 400 кг (Mycros AC 4) або 600 кг (Mycros AC 6C). Стандартні функції включають в себе: (...)

Класифікація підйомників

 • 02.08.2019
 • Стаття

Причіпні і самохідні підйомники і платформи служать ефективною заміною будівельним лісам, підмосткам і турам. Вони безпечніше, мобільніше і компактніше, а також прості у використанні і обслуговуванні. Моделі невеликого розміру, як правило, оснащені електричним приводом і шинами, які не бруднять підлогу. Вони призначені для роботи в приміщеннях. Висотні моделі, які використовуються в складних умовах (пересічена місцевість, бездоріжжя), обладнані дизельним двигуном, мають повний привід і позашляхові шини. В якості додаткового при виконанні внутрішніх робіт може використовуватися електричний двигун.(...)

Навантажувачі Goodsense

 • 02.08.2019
 • Стаття

GOODSENSE є провідним виробником і постачальником навантажувачів з Китаю. Компанія почала виробництво навантажувачів в 2006 році. Першими моделями що зійшли з конвеєра були навантажувачі, вантажопідйомність яких становить від 1 до 48 тонн. На сьогоднішній день GOODSENSE це велике підприємство, що виробляє широкий спектр вантажно-розвантажувального обладнання, в тому числі вилочні навантажувачі (вантажопідйомністю 1-48 тонн), 1-12 тонні електричні вилочні навантажувачі, вилкові навантажувачі з бічним завантаженням, тягачі та іншу складську техніку. Виробничий комплекс компанії оснащений сучасним обладнанням, лінії тестування PRC і багато іншого. На даний момент GOODSENSE щорічно виробляє понад 15000 навантажувачів. Компанія отримала сертифікати ISO9001: 2000 і SGS, а продукція компанії пройшла(...)

Навантажувачі Toyota

 • 02.08.2019
 • Стаття

Toyota - це Мерседес в світі навантажувачів. Так завжди ми орієнтуємо наших клієнтів, що вперше купують навантажувач. 10 років продаючи вживані навантажувачі Тойота ми стверджували це, як фахівці з ремонту та обслуговування навантажувачів. Тепер прийшов час запропонувати нашим клієнтам нові навантажувачі Тойота. У багатьох бізнесах сьогодні використовується різна вантажопідйомна техніка. Навантажувачі стали сьогодні прикладом застосування нових технологій в логістиці. Японська компанія Toyota - перша компанія, що поставила на чільне місце розвиток і впровадження передових технологій роботи з вантажем. Багато рішень, конструкцій і вузлів, вперше застосовані при проектуванні та виробництві навантажувачів Toyota, стали революційними в своїх областях. Навантажувачі Toyota, як і техніка багатьох інших фірм випускається серіями. Сьогодні на ринку восьма серія навантажувачів Тойота. (...)

Навантажувачі Ausa

 • 02.08.2019
 • Стаття

AUSA це сімейна компанія, націлена на інновації. AUSA розробляє, виробляє і продає компактний комерційний транспорт для будівництва, муніципалітетів, промисловості, сільського господарства і багатьох інших галузей. Навантажувачі AUSA: Навантажувачі AUSA - це універсальні машини, здатні витримувати сильні навантаження і транспортувати великі обсяги вантажів по нерівній і похилій поверхні. Завдяки цьому вони відмінно підходять для використання при будівництві або для промислового застосування. Навантажувачі AUSA відрізняються високою продуктивністю і безпекою при вантажно-розвантажувальних роботах будь-якого типу на "важкій" і нерівній поверхні. AUSA пропонує найширший вибір позашляхових і напів-індустріальних моделей на Вона була створена в 1956 і в даний момент у AUSA є дочірні компанії у Франції, Мексиці, Бразилії та США; з представництвами в Мадриді, Великобританії, Німеччини, ЄС та Китаї. AUSA доставляє продукцію в більш ніж 90 країнах за допомогою більш ніж 450 дистриб'юторів на 5 континентах.(...)

Фронтальні навантажувачі LUQING

 • 02.08.2019
 • Стаття

Компанія «Qingzhou Loader Factory Co., Ltd» - всесвітньо відомий виробник фронтальних навантажувачів - була заснована в місті Цнічжоу в 1995 році. Виробничі приміщення компанії зосереджені в зоні економічного розвитку цього величного міста, який є столицею однієї з 9 областей стародавнього Китаю. «Qingzhou Loader Factory Co., Ltd» є одним з найбільш авторитетних виробників спецтехніки, основна частина продукції, що випускається - це колісні фронтальні навантажувачі. Підйом навантажувачів коливається в діапазоні від 1 до 6 тонн. Досягнення цієї компанії в області виробництва навантажувачів підтверджені наявністю у неї сертифікату РЄ. Вся продукція, що випускається відповідає умовам міжнародної системи управління якістю ISO9001. Високотехнологічна спецтехніка, випущена цією компанією, експортується(...)

Техніка безпеки роботи на навантажувачі

 • 02.08.2019
 • Стаття

Вантажно-розвантажувальні роботи з використанням вилочного навантажувача (як і іншої вантажної техніки) супроводжуються певними ризиками. Тому дуже важливо дотримуватися заходів безпеки під час переміщення вантажів. Багатьох проблем можна уникнути ще до початку робіт, якщо проводити огляд навантажувача та іншого обладнання, яке передбачається використовувати при роботі, ще перед початком завантаження-розвантаження. Навіть при швидкому візуальному огляді можна виявити очевидні дефекти. Почніть перевірку вилочного навантажувача з огляду його шин. Подивіться, чи немає на поверхні шин вищерблин або відірваних шматочків гуми, які можуть поставити під загрозу роботу навантажувача. У разі використання пневматичних шин перевірте, чи достатньо вони накачані для переміщення вантажу потрібної маси. Звичайно, може знадобитися точне вимірювання для визначення тиску в шинах, але надмірну втрату тиску буде видно візуально.(...)

Back to top