V.MARIOTTI Srl - виробник компактних триколісних електричних навантажувачів

st2

Компанія заснована в 1920 році має велику історію і міцні традиції в промисловому секторі і експортує навантажувачі по всьому світу.

Як лідер у своїй категорії, V.MARIOTTI Srl є єдиною компанією в світі, яка пропонує більше 20 моделей компактних триколісних електричних навантажувачів. Вантажопідйомність від 400 кг до 1300 кг і унікальні характеристики дозволяють задовольнити конкретні потреби, запитувані на споживчому ринку.

Завдяки компактним розмірам, навантажувачі V.MARIOTTI можуть виконувати роботи, на які інші навантажувачі не здатні. За рахунок спеціальних модифікацій маневреність на електронавантажувачах може бути ще більше підвищена: установкою додаткового навісного обладнання - захоплення, штирі, спеціальні вила, спеціальними щоглами зниженою висоти h3 або h1, модифікацією захисного даху для зниження її висоти h5

НАВАНТАЖУВАЧІ MARIOTTI МОДЕЛЬНИЙ РЯД

MYCROS AC 400-600кг 

st3

Mycros AC 4-6C навантажувачі мають безліч унікальних можливостей і здатні працювати в важкодоступних місцях, де ніякий інший навантажувач не зможе працювати.
Довжина навантажувача 1095 (L2), вантажопідйомність 400 кг (Mycros AC 4) або 600 кг (Mycros AC 6C). Стандартні функції включають в себе: підсилювач керма, пристрій бічного зсуву каретки вил, AC тягового двигуна, електронний контроль підйому і гідравлічні гальма. Сидіння і управління розташування призначені для максимального комфорту оператора. Mycros AC 4-6С має акумулятор до 375Ah.

 

модель

MYCROS AC 4

MYCROS AC 6C

Тип приводу

задній привід

Батарея

24В

тяговый двигун

змінний струм

висота підйому

от 2,9 до 4,28м

от 2,9 до 4,28м

вантажопідйомність

400 кг

600 кг

тип шин

литые

 

MYCROS AC1/AC2/AC3 600-1300кг

st5

ТРИ НАВАНТАЖУВАЧА В ОДНОМУ – це конструкторська концепція, що лежить в основі модельного ряду MYCROS AC. Вона почалася з ідеї створення нового, гранично компактного трехопорного навантажувача з заднім, переднім і повним приводом. На базі єдиного шасі з тими ж розмірами, ми отримали три опції ходової системи в одній машині. Нові редуктори переднього і заднього приводів розроблені з урахуванням досвіду і технологій MARIOTTI і унікальні за своїми розмірами і довговічності. Нова серія MYCROS AC складається з трьох сімейств навантажувачів і налічує 18 моделей. Кожна з них призначена для вирішення різноманітних завдань по обробці вантажів в тісних просторах.;

ГАЛЬМУВАННЯ НА ПОВОРОТАХ(CSC)
Всі навантажувачі серії MYCROS в стандарті оснащуються системою гальмування на поворотах. При повороті, система CSC автоматично знижує швидкість навантажувача пропорційно куту повороту коліс, знижуючи ризик втрати стійкості і падіння вантажу.

AC ТЕХНОЛОГІЯ – Як хід, так і підйом оснащені 36 В АС двигунами. Безщіткова конструкція двигунів скорочує число схильних до зносу деталей, що знижує витрати на обслуговування і підвищує ефективність в порівнянні з традиційним DC приводом. АС двигуни забезпечують також більш ефективну витрату енергії, що подовжує термін служби батареї.

НОВІ РОЗРОБКИ КОНСТРУКЦІЇ ЩОГЛИ – Як і всі інші моделі від V.MARIOTTI, навантажувачі серії MYCROS AC мають конструкцію зі змінною колісною базою. Це забезпечує зменшення колісної бази і радіуса повороту, при русі з нахилом щогли вперед. При транспортуванні вантажу з відхиленої назад щоглою, колісна база збільшується, що покращує ходові якості і стійкість. Постійні пошуки нових технологій і якісних елементів MARIOTTI привели до створення нової концепції Швидкознімної Щогли (QCM), яка будучи окремим елементом від передніх двигунів і мостів, легко знімається для полегшення обслуговування. Патентування система QCM є стандартною для всіх машин серії MYCROS AC. Машини цієї серії є єдиними триопорними навантажувачами, що поєднують змінну колісну базу з системою QCM. Крім того, всі моделі MYCROS AC мають інтегрований сайдшифтер і електронне управління підйомом, що забезпечує точність рухів і зниження витрати енергії.

MYCROS AC1
Найекономічніший

MYCROS AC2
Найкращі характеристики

MYCROS AC3
Найкращі ходові якості

 st5  st5  st5

Привід на заднє колесо
Найекономічніше і найкомпактніше рішення

Привід на передні колеса
Найкраще рішення як з точки зору ходової системи, так і розмірів

Привод на все колёса
Найкраще рішення коли ходові якості пріоритетні

 

модель

MYCROS AC1 6

MYCROS AC1 8C / MYCROS AC1 8

MYCROS AC1 10C / MYCROS AC1 10

MYCROS AC1 13

тип приводу

задній привід

Батарея

36В

тяговий двигун

змінний струм

вис. підйому

від 2,9 до 5,7м

Г/П

600 кг

800 кг

1 000 кг

1 300 кг

тип шин

литі

литі/супереластик

супереластик

 

модель

MYCROS AC2 6

MYCROS AC2 8C / MYCROS AC2 8

MYCROS AC1 10C / MYCROS AC1 10

MYCROS AC2 13

тип приводу

передній привід

Батарея

36В

тяговий двигун

змінний струм

вис. підйому

від 2,9 до 5,7м

Г/П

600 кг

800 кг

1 000 кг

1 300 кг

тип шин

литі

литі/супереластик

супереластик

 

модель

MYCROS AC3 8C

MYCROS AC3 10C/MYCROS AC3 10

MYCROS AC3 13

тип привода

повний привід

Батарея

36В

тяговий двигун

змінний струм

вис. підйому

від 2,9 до 5,7м

Г/П

800 кг

1 000 кг

1 300 кг

тип шин

литі

литі/супереластик

супереластик

st7

Модельный ряд ME AC 600-1200кг

Найкращий баланс між компактністю, якістю, технологіями та економічністю…

Конструкція ME AC має компактне, інноваційне шасі, просунуту електроніку, щоглу спеціальної конструкції, задній привід і гідростатичний рульове управління. Результатом є новаторська серія навантажувачів Mariotti ME AC, що відрізняється малими розмірами, простотою і високою якістю. Унікальні властивості серії МЕ забезпечують простоту обслуговування, легкість роботи, відмінні робочі характеристики і низькі експлуатаційні витрати. Вантажопідйомність навантажувачів серії МЕ АС може варіюватися від 600 до 1200 кг в залежності від моделі та щогли. Є щогли типів стандарт, дуплекс і триплекс з висотами підйому від 2900мм до 5700мм. У стандартну комплектацію входить інтегрований сайдшіфтер, регульована по нахилу рульова колонка, регенеративне гальмування, помаранчевий маячок, сигнал заднього ходу, звуковий сигнал, аварійний вимикач, індикатор розряду, регульоване сидіння і ремінь безпеки.

модель

ME 6 AC

ME 8C AC / ME 8 AC

ME 10C AC / ME 10 AC

ME 12 AC

тип приводу

задній привід

Батарея

24В

24В/36В

24В/36В

36В

тяговий двигун

змінний струм

вис. підйому

від 2,9 до 5,7м

Г/П

600 кг

800 кг

1 000 кг

1 200 кг

Електронавантажувач Mariotti — додаткова інформація

Розміри електронавантажувача Mariotti є не єдиною їх перевагою! Багато моделей здатні працювати на підлогах з невисокою несучою здатністю, в'їжджати в ліфти, працювати на верхніх поверхах мезонінів, завдяки невеликому робочому вазі. Можливо навіть розширення переднього моста на деяких моделях з метою забезпечення кращого розподілу ваги машини по підлозі. Ця опція також істотно покращує стійкість.

Компактне рішення задачі

Спеціально для серії MYCROS AC на зміну старій системі з ланцюговою передачею, розроблена нова компактна рульова система з рейковою передачею, яка відрізняється точністю управління, надійністю і низькою витратою енергії.

Ергономіка Комфорт Безпека

Ці три чинники тісно взаємопов'язані і дуже важливі для сучасного навантажувача. Завдяки їм, серія MYCROS AC знаходиться на вершині свого класу. Хоча навантажувачі серії MYCROS AC є самими компактними в своєму класі, нам вдалося значно розширити простір оператора. Крім того, в конструкцію було внесено багато технічних новинок, які сприяли поліпшенню ергономіки, комфорту і безпеки. MYCROS AC оснащується регульованою рульовою колонкою; динамічним сидінням оператора з регулюванням підвіски, спинки і підлокітника; має збільшений простір відсіку оператора; легкий доступ до органів управління і оновлений важіль реверсу; вибір швидкого і повільного режиму ходу, піднос і утримувач пляшки, світлодіодні задні ліхтарі.

Опції

Навантажувач MYCROS AC може оснащуватися також: жорсткою або м'якою кабіною; пакетом холодного складу; бічною заміною батареї; педаллю Монопед; світлодіодним освітленням; немаркеруючими шинами; сидінням з заголовником (стандарт для MYCROS AC 8 -10 -13) і т.д.

Все під контролем

З цифровим дисплеєм нового покоління, який відображає інформацію про рівень заряду батареї, напрямку і швидкості ходу, положенні рульового колеса, режимі малої / високої швидкості. За допомогою шини CAN-bus дисплей з'єднується з усіма інвертера і логічним блоком VCS. Цифровий дисплей об'єднує передові технології і графіку для найбільш ясного і точного відображення всієї необхідної інформації.

Back to top