Навчання водіїв навантажувачів

Центр навчання водіїв навантажувачів має офіційну ліцензію на проведення навчання, існує на ринку України 13 років успішної роботи. Понад 8000 тис. випускників центру навчання. Наші філії у великих містах України, таких як м. Дніпро, м. Київ, м. Львів, м. Харків. Проводимо щоденний набір на курси. Термін навчання займає в середньому 10 робочих днів. Основний курс складається з 20% теорії(є можливість пройти онлайн або в одному з наших центрів) та 80% практичних занять на власному сучасному полігоні. Основна увага надається реальним практичним заняттям з індивідуальним підходом до кожного студента. З нашою командою висококласних викладачів-фахівців Ви набуваєте нової професії, затребуваної на сучасному ринку праці. Надаємо варіанти з працевлаштування по території України та за кордоном. Пропонуємо варіанти житла іногороднім. Після закінчення курсу видаємо посвідчення з професією "водій навантажувача" державного зразка з доповненням сертифікату на англійській мові. Послуги Центру навчання «Водій навантажувача»:

Реєстрація навантажувальної техніки

Центр реєстрації техніки існує на ринку України вже понад 13 років та надає послуги з оформлення документів на навантажувальну та сільськогосподарську техніку.

До Центру Ви можете звернутися з питань:

  • оформлення паспорта на техніку;
  • оформлення декларації відповідності;
  • взяття нової та к/в техніки на облік, а також перереєстрації та зняття з обліку в органах Держпраці та Держпродспоживслужби.

Наша команда професіоналів допоможе у вирішенні Ваших питань. До нас можуть звернутись як юридичні, так і фізичні особи. Ми успішно співпрацюємо із компаніями з різних регіонів України.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам