Questions every Business
  • 07.05.2022

Навантажувачі телескопічні Ausa

Телескопічні навантажувачі Ausa - справжня знахідка у світі спецтехніки.


Група компаній Logistic Forklift звертає вашу увагу на досить цікавий вид універсальної спецтехніки – телескопічні навантажувачі.

Телескопічний навантажувач — один із наймолодших видів будівельної техніки. Навантажувач з телескопічною стрілою вперше був виготовлений понад 30 років тому, але через незатребуваність, кількість машин, що випускалися, було мізерно мало. Кардинально ситуація змінилася з 2000-х років. І зараз за темпами зростання виробництва телескопічний навантажувач перебуває у лідерах! Особливістю навантажувача з висувною стрілою є можливість поєднання в собі характеристики фронтального навантажувача та невеликого крана, що економічно вигідно! Основними технічними характеристиками навантажувача вважаються: висота підйому, виліт стріли та вантажопідйомність.

Навантажувачі Ausa

Іспанський виробник Ausa більше 60 років розробляє та створює компактну спецтехніку для різних сфер діяльності людини. Багатьом людям досі здається, що чим більша спецтехніка, тим вона потужніша. Іспанці Ausa впевнено спростовують цю думку, адже їх компактні телескопічні навантажувачі не поступаються витривалістю та надійністю своїм побратимам від інших брендів.

Модельний ряд навантажувачів Ausa має широкий діапазон вантажопідйомності: найменша машина Ausa T144H здатна витримати вагу 1350 кг при максимальній висоті підйому в 3990 мм, а велика модель AUSA T235H може піднімати вантажі до 4700 кг на висоту! >

При цьому особливість телескопічних витягів Ausa полягає в тому, що вони мають спеціально розроблену іспанськими інженерами систему трансмісії. Залежно від моделі, така спецтехніка може мати привід на два або чотири колеса, що, в свою чергу, покращує дорожню прохідність підйомників і робить їх більш маневреними та стійкими на будь-якій поверхні.

Навантажувачі Ausa

• Висока продуктивність. Телескопічні навантажувачі Ausa оснащені надійними японськими двигунами Kubota, що відрізняються економічною витратою палива, що дозволяє цій спецтехніці працювати довше. Система приводу, високий дорожній просвіт у поєднанні з компактністю посилює маневреність навантажувача, прохідність та оперативне пересування на робочому майданчику. При цьому стріла досить рухлива і може приймати вертикальне і горизонтальне положення, а вила мають бічне зміщення, що значно розширює можливості переміщення вантажів. Крім того, Ausa забезпечили свої навантажувачі цілим рядом навісного обладнання, що полегшує роботу і робить більш універсальною техніку: це і ковші, і різні захоплення, і кранове обладнання.

• Комфортна та безпечна робота. Інженери Ausa оснастили своє дітище продуманою системою безпеки. Всі моделі мають проблискові маячки та сигналізацію заднього ходу, а надійні шини з протекторами та привід не допустять ковзання чи перевертання техніки. Кабіна має зручне сидіння з ременем безпеки та забезпечує оператору огляд на 360 градусів. Залежно від побажань та майбутніх умов роботи телескопічні навантажувачі Ausa можуть бути оснащені підігрівом або кондиціонером, захисними решітками та системою протиугонів.

Телескопічні навантажувачі Ausa - справжня знахідка у світі спецтехніки!

Ми готові відповісти на всі Ваші питання

Потрібна консультація?

Написати нам